Etikety na kabely | L7950-20

834 Kč 689 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

20 listů A4, rozměr 60x40 mm, 480 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 60x40 mm, 20 listů A4, 480 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: vnitřní i venkovní označování kabelů počítačů a ostatních elektronických zařízení doma i v kanceláři. Etikety jsou trvanlivé, odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné samolepící etikety na kabely Avery Zweckform L7950-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7950

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7950-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na kabely
Hmotnost: 0.316 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 60 x 40
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: tvar vlajky
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L7950

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)