Čiré etikety | L7781-25

704 Kč 582 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 1.000 ks etiket v balení, lesklá PET fólie, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 45,7x25,4 mm, 25 listů A4, 1.000 ks etiket v balení, lesklá polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: tyto etikety jsou vyrobeny z lesklého, čirého materiálu, poskytující jedinečný a luxusní vzhled Vašim výrobkům, zboží, kancelářskému vybavení atd. Vysoká lepivost na různých typech povrchů, vhodné na sklo, plast, kov a jiné leštěné povrchy, po nalepení téměř neviditelné. Etikety jsou odolné proti stříkající vodě, mastnotě, natržení, znečištění a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Čiré samolepící etikety Avery Zweckform L7781-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7781

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7781-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čiré etikety
Hmotnost: 0.37 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 45,7 x 25,4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 40
Celkem etiket v balení: 1.000
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrch: lesklý
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L7781