Čiré etikety | L7780-25

Neohodnoceno
772 Kč 638 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 archů A4, průměr 40 mm, 600 ks etiket v balení, lesklá PET fólie, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

průměr 40 mm, 25 archů A4, 600 ks etiket v balení (24 etiket na archu), PET fólie, permanentní lepidlo. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Kulaté čiré samolepící etikety Avery Zweckform L7780-25 jsou vyrobeny z lesklého, průhledného materiálu, poskytující jedinečný a luxusní vzhled Vašim výrobkům, obalům zboží, kancelářskému vybavení atd. Spolehlivá a stálá lepivost na různých typech povrchů, vhodné na sklo, plast, kov a jiné leštěné povrchy. Po nalepení téměř neviditelné. Průhledné polyesterové etikety jsou odolné proti stříkající vodě, znečištění, mastnotě, natržení a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Kulaté čiré samolepky o průměru 40 mm Avery L7780-25 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7780.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L7780-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Čiré etikety
Hmotnost: 0.37 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): ∅ 40
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 600
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrch: lesklý
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost | Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost | Obal: obal z recyklovaného materiálu, recyklovatelný
EAN: 4004182252529
Softwarový kód: L7780

Návod k programu Avery Design & Print