Bezpečnostní etikety | L6113-20

Neohodnoceno
1 444 Kč 1 193 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

20 archů A4, rozměr 45,7x21,2 mm, 960 ks etiket v balení, odolná PET VOID fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 45,7x21,2 mm, 20 archů A4, 960 ks etiket v balení (48 etiket na archu), PET VOID fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Bezpečnostní etikety Avery Zweckform L6113-20 jsou ideální jako revizní nebo inspekční štítky, kontrolní plomby, k zapečetění různých zařízení, datových nosičů a dokumentů, kalibrační údaje, záruční informace, trvalé značení majetku, inventáře apod. Pokusy o manipulaci s etiketou jsou ihned jasně viditelné, v případě odlepení etikety, zůstane na podkladovém materiálu ochranný rastr s výrazným vzorem šachovnice. Jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, natržení a teplotám od -40°C do +80°C. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Potisknutelné etikety s ochranou proti manipulaci Avery L6113-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny. Etiketa se stává plně "funkční" 8 hodin po aplikaci!

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6113.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6113-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní (plombovací) etikety
Hmotnost: 0.303 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 45,7 x 21,2
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 48
Celkem etiket v balení: 960
Barva: bílá
Materiál: polyester (VOID)
Povrch: matný
Tvar: obdélník | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost | Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost | Obal: obal z recyklovaného materiálu, recyklovatelný
EAN: 4004182061138
Softwarový kód: L6113

Bezpečnostní etikety Avery Zweckform

Návod k programu Avery Design & Print