Aplikační Inkjet papír Business | 2788

300 Kč 248 Kč bez DPH
Do týdne

formát A4, 200 archů v balení, gramáž papíru 100g/m², oboustranný tisk, matný. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

200 archů A4, gramáž 100 g/m², oboustranný tisk, matný. Typ tiskárny: inkoustová.

Aplikační papír Avery Zweckform 2788 je ideální pro tisk životopisů, prezentací a dokumentů obsahujících jak obrázky, tak texty. Udělejte na zákazníka dojem profesionálně vytištěnou nabídkou! Velmi kvalitní papír s vyšší gramáží, matný vzhledem, oboustranně hlazený - ideální vlastnosti pro mimořádně kvalitní tisk v malých nákladech, se kterým zanecháte pozitivní a trvalý dojem. Navíc se můžete spolehnout na okamžitě suchý tisk, který se nerozmazává. Speciální aplikační papír Avery Zweckform 2788 je vhodný pro oboustranný tisk na všech běžných inkoustových tiskárnách.

Papír pro inkoustové tiskárny od Avery Zweckform v kvalitě Business***

  • speciální matná povrchová úprava
  • okamžitě suchý tisk
  • odolný proti rozmazání
  • vynikající reprodukce barev
  • ostrý kontrast

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 2788.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Vyrobeno z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství, který je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform 2788 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Papíry Business 100/200g
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 100 g/m²
Počet archů A4 v balení: 200
Barva: bílá
Povrch: matný
Specialita: oboustranný tisk
Typ tiskárny: inkoustová
Úroveň kvality: Business***
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182027882
Softwarový kód: 2788