Vizitkový papír | Inkjet | C32015-25

572 Kč 473 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

25 listů A4, rozměr 85x54 mm, 200 ks vizitek v balení, gramáž 260 g/m², hladké hrany, oboustranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: Inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 85x54 mm, 25 listů A4, 200 ks vizitek v balení, gramáž papíru 260 g/m², hladké a ostré hrany Quick&Clean, oboustranný tisk, matný povrch, barva bílá. Typ tiskárny: Inkjet.

Použití: malosériový tisk vizitek, pozvánek, jmenovek apod. Vytiskněte si sami vlastní vizitky jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Aktuální vizitky tak budete mít okamžitě k dispozici, v množství, které potřebujete a navíc v profesionální tiskové kvalitě. Absolutně hladké a ostré hrany díky patentované technologii Quick&Clean™ - předsekaný papír zajistí jednoduché, rychlé a přesné vyjmutí jednotlivých vizitek z archu. Tyto vizitky lze potisknout z obou stran, čímž vzniká více prostoru pro doplňkové informace jako například mapku s vyznačením místa Vašeho podnikání, provozní dobu nebo firemní slogan. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Potisknutelné vizitky Avery Zweckform C32015-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32015

Anebo si chcete vytvořit vlastní vizitky, pozvánky či jmenovky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32015-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizitky a Karty
Hmotnost: 0.47 kg
Rozměr: 85 x 54 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 260 g/m²
Hrany: hladké
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: fotokarton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Specialita: oboustranný tisk, Quick&Clean technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Certifikáty: FSC®
Úroveň kvality: Premium*****
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32015