Transparentní samolepící fólie | 3480

1 738 Kč 1 436 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

100 archů A4 v balení, PET fólie se splitem a 10 mm rastrem na rubu, tloušťka 0,14 mm, semipermanentní lepidlo, barva transparentní. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 archů A4 v balení, PET fólie, tloušťka 0,14 mm, semipermanentní lepidlo, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Samolepící fólie Avery Zweckform 3480 jsou ideální pro kopírování a tisk symbolů, log a grafiky a jsou vhodné i na ruční popis. Po nalepení fólie na požadované místo s ní, díky semipermanentní adhezi, můžete ještě chvíli hýbat. Speciální povrchová úprava pro ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru. Fólie je na zadní straně opatřena splitem (násekem) a předtištěnou 10 mm mřížkou pro snadné vystřižení nebo nařezání potřebného formátu. Tyto fólie jsou vybaveny čtyřstrannou bezpečnostní hranou QCT (Quattro Clean Technology), vyvinutou firmou Avery Zweckform, zabraňující úniku lepidla do tiskárny a to znamená žádné zbytky lepidla v tiskárně a žádné drahé čištění zařízení. Transparentní samolepící fólie Avery 3480 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3480.

Avery Zweckform 3480 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální fólie
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: transparentní (mléčná)
Materiál: polyester, samolepící
Povrch: matný
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,14 mm
Druh lepidla: semipermanentní
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182034804
Softwarový kód: 3480