Samolepící písmena | 3784

39 Kč 32 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)

Font: Univers Bold, výška 25 mm, 30 ks samolepek v balení, počasí odolná fólie, permanentní lepidlo, barva černá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ písma: Univers Bold 100 pt, výška 25 mm, 30 ks samolepek v balení, počasí odolná fólie, plnobarevný výsek, permanentní lepidlo, barva černá. Balení obsahuje 2 aršíky písmenek od A do Z bez diakritiky.

Potřebujete samolepicí písmena nebo číslice pro originální a osobité nápisy či vzkazy? Úhledný nápis můžete vytvořit snadno a rychle, a bez problémů nalepit na nejrůznější předměty a plochy. Spolehlivě lepí a vždy budou krásně čitelná. Jako léty osvědčený expert na etikety a samolepky nabízíme v sortimentu Z-design velký výběr samolepících písmen a číslic v různých provedeních a barvách. Samolepicí písmena Avery Zweckform 3784 nabízí prvotřídní a prověřenou kvalitu, vyzkoušejte je!

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform Z-design 3784 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící písmena a číslice
Formát: 76 x 120 mm
Celkem etiket v balení: 30
Počet aršíků v balení: 2
Barva: černá
Materiál: fólie
Tvar: plnobarevný výsek
Druh lepidla: permanentní
Specialita: počasí odolné
Udržitelnost - Produkt: Made in Germany
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182037843