Samolepící písmena | 3720

39 Kč 32 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)

Font: Condensed Helvetica, výška 6,5 mm, 240 ks samolepek v balení, permanentní lepidlo, barva černá na bílé fólii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ písma: Condensed Helvetica 26 pt, výška 6,5 mm, 240 ks samolepek v balení, obdélníkový tvar, permanentní lepidlo, barva černá na bílé fólii. Balení obsahuje 2 stejné aršíky vyobrazených písmenek.

Potřebujete samolepicí písmena nebo číslice pro originální a osobité nápisy či vzkazy? Úhledný nápis můžete vytvořit snadno a rychle, a bez problémů nalepit na nejrůznější předměty a plochy. Spolehlivě lepí a vždy budou krásně čitelná. Jako léty osvědčený expert na etikety a samolepky nabízíme v sortimentu Z-design velký výběr samolepících písmen a číslic v různých provedeních a barvách. Samolepicí písmena Avery Zweckform 3720 nabízí prvotřídní a prověřenou kvalitu.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform Z-design 3720 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící písmena a číslice
Formát: 76 x 120 mm
Celkem etiket v balení: 240
Počet aršíků v balení: 2
Barva: černá
Materiál: bílá fólie
Povrch: lesklý
Tvar: obdélník | ostré rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: vysoká lepivost
Udržitelnost - Produkt: Made in Germany
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182037201