Samolepící jmenovky | Inkjet | J4785-20

763 Kč 631 Kč bez DPH
Do týdne

20 archů A4, rozměr 80x50 mm, 200 ks jmenovek v balení, flexibilní fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 80x50 mm, 20 archů A4, 200 ks jmenovek v balení (10 jmenovek na archu), flexibilní fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkoustová.

Potisknutelné jmenovky Avery Zweckform J4785-20 jsou ideální jako samolepící jmenovky na semináře, konference, kongresy, řízení návštěv atp. Etikety jsou vyrobeny z flexibilního umělého hedvábí a jsou použitelné na textilie všech typů. Bezpečná přilnavost a odnímatelnost bez zanechání stop lepidla a poškození oděvu. Jmenovku lze vyjmout z archu i s částí podkladového papíru, na který ji můžete po ukončení akce opět nalepit a uschovat pro pozdější použití. Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí inkoustu nerozmazává. Samolepící jmenovky Avery J4785-20 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J4785.

Nebo si chcete vytvořit vlastní jmenovku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform J4785-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící jmenovky
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 80 x 50
Gramáž etikety: 189 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 10
Celkem etiket v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: fólie
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182063538
Softwarový kód: J4785