Čirá samolepící fólie | Inkjet | 2500

602 Kč 498 Kč bez DPH
Do týdne

10 archů A4 v balení, samolepící PET fólie, tloušťka 0,17 mm, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 archů v A4 balení, samolepící PET fólie, tloušťka 0,17 mm, permanentní lepidlo, barva čirá. Typ tiskárny: inkoustová.

Samolepící fólie Avery Zweckform 2500 jsou ideální pro tvorbu a tisk vlastních barevných samolepek. Po nalepení téměř neviditelné, logo nebo text vypadá, jako by byl natištěn přímo na podkladu. Samolepící fólie pro inkoustové tiskárny mají speciální fotokvalitní povrchovou úpravu pro vynikající reprodukci a sytost barev, ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru, zabraňující rozmazávání či stékání inkoustu. Čiré samolepící fólie Avery 2500 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 2500.

Avery Zweckform 2500 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální fólie
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 10
Barva: čirá
Materiál: polyester, samolepící
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,17 mm
Druh lepidla: permanentní
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182025000
Softwarový kód: 2500