Projektorová fólie | barevný laser | 3561

627 Kč 518 Kč bez DPH
Do týdne

50 archů A4 v balení, mimořádně tepelně stabilní PET fólie, tloušťka 0,13 mm, barva čirá. Typ tiskárny: barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

50 archů A4 v balení, čirá PET fólie, tloušťka 0,13 mm. Typ tiskárny: barevná laserová.

Projektorová fólie Avery Zweckform 3561 je ideální na jednoduchou a rychlou přípravu barevné prezentace, školení nebo přednášky pomocí zpětného projektoru. Mimořádně tepelně stabilní polyesterová fólie do projektorů (tloušťka 0,13 mm) má speciální oboustrannou antistatickou povrchovou úpravu pro pro vynikající reprodukci a sytost barev, ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru, zabraňující rozmazávání. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou. Fólie pro zpětné projektory Avery 3561 jsou vhodné pro všechny běžné barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3561.

Avery Zweckform 3561 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie pro zpětné projektory
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 50
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: oboustranná
Tloušťka fólie: 0,13 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: barevná laserová
Udržitelnost - Produkt: bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182035610
Softwarový kód: 3561