Projektorová fólie | č/b kopírka | 3555

392 Kč 324 Kč bez DPH
Do týdne

100 archů A4 v balení, PET fólie, proložené listy papíru, tloušťka 0,10 mm, barva čirá. Typ tiskárny: černobílá kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 archů A4 v balení, čirá PET, proložené listy papíru, tloušťka 0,10 mm. Typ tiskárny: černobílá kopírka.

Projektorová fólie Avery Zweckform 3555 je ideální na jednoduchou a rychlou přípravu prezentace, školení nebo přednášky pomocí zpětného projektoru. Polyesterové fólie do projektorů jsou proložené listy papíru a jsou bez povrchové úpravy. Možno je použít i na ruční popis. Fólie pro zpětné projektory Avery 3555 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé kopírovací stroje a lze je tisknout pouze po jednotlivých listech!

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3555.

Avery Zweckform 3555 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie pro zpětné projektory
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 100
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: bez úpravy
Tloušťka fólie: 0,10 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: kopírka
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182035559
Softwarový kód: 3555