Projektorová fólie | Inkjet | 2504

917 Kč 758 Kč bez DPH
Do týdne

50 archů A4 v balení, PET fólie s horním odnímatelným senzorovým proužkem, tloušťka 0,11 mm, barva čirá. Typ tiskárny: inkoustová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

50 archů A4 v balení, čirá PET fólie, tloušťka 0,11 mm. Typ tiskárny: inkoustová.

Projektorová fólie Avery Zweckform 2504 je ideální na jednoduchou a rychlou přípravu barevné prezentace, školení nebo přednášky pomocí zpětného projektoru. Tato polyesterová fólie do projektorů má speciální fotokvalitní jednostrannou povrchovou úpravu pro vynikající reprodukci a sytost barev, ostré kontury tisku a rychlou absorpci inkoustu, zabraňující rozmazávání či stékání inkoustu. Fólie je opatřena bílým odnímatelným senzorovým / zaváděcím proužkem (pro stroje s optickým čidlem, které nemohou detekovat průhledný materiál) přichyceným na kratší (horní) straně fólie*. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou. Fólie pro zpětné projektory Avery 2504 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 2504.

* v závislosti na tom, jak zařízení podává fólii, je proužek umístěn na krátké straně (zejména pro tiskárny) nebo na dlouhé straně (zejména pro kopírovací stroje)

Avery Zweckform 2504 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie pro zpětné projektory
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 50
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,11 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Specialita: stohovatelné
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182025048
Softwarový kód: 2504