Papírové jmenovky | L4727-20

310 Kč 256 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 54x90 mm, 200 ks jmenovek v balení, gramáž 190 g/m², hrany s mikroperforací, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 54x90 mm, 20 listů A4, 200 ks jmenovek v balení, gramáž papíru 190 g/m², oboustranný tisk, hrany s mikroperforací, barva matná bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: Vhodné jako jmenovky na semináře, konference, kongresy, řízení návštěv atp. Jmenovky si můžete z obou stran potisknout nebo popsat ručně, dáte jmenovku do plastového obalu a pak už jen připevníte hostům na oblečení. Velice jemná mikroperforace pro snadné vyjmutí jmenovek z archu. Při tisku se můžete spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné papírové jmenovky Avery Zweckform L4727-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L4727

Anebo si chcete vytvořit vlastní jmenovky, různé štítky či pozvánky ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4727-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové jmenovky
Hmotnost: 0.386 kg
Rozměr: 54 x 90 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 190 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 20
Počet kusů v balení: 200
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bezchlorové bělení
Softwarový kód: L4727