Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 786 hodnocení
5
776x
4
8x
3
0x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

S Avatar autora Schäfer - Menk s.r.o. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 01/03/2022
JG Avatar autora Josef Geba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28/02/2022
IS Avatar autora Iveta Suchánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24/02/2022
JM Avatar autora Jiří Minář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16/02/2022
LJ Avatar autora Ludvík Jochman Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 10/02/2022
MS Avatar autora Marcela Krejčiříková Scaserv Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 08/02/2022
VF Avatar autora Viktor Fraus Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 08/02/2022
JŠ Avatar autora Josef Štolc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 03/02/2022
Vše 100%
VL Avatar autora Věra Lněníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31/01/2022
Rychlé, vše jak má být
TD Avatar autora Tomáš Dušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31/01/2022
Spokojenost, dobrá komunikace, podpora pro B2B
PF Avatar autora Peter Ferenčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27/01/2022
AL Avatar autora Anna Lhoťanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27/01/2022
Expresní dodání a skvělá kvalita. Poprvé jsem objednala verzi přírodních etiketa a jsem s nimi opravdu spokojená.
BM Avatar autora Barbora McHardy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27/01/2022
HV Avatar autora Hana Válková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26/01/2022
Rychlé dodání a kvalitní etikety.
A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26/01/2022
Velmi rychlé dodání, kvalitní zboží. Jsem s obchodem moc spokojená.
KV Avatar autora Karel Vávra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21/01/2022
Rychlé dodání a kvalitní etikety
DV Avatar autora Dalibor Vašinka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12/01/2022
Vynikající komunikace a vynikající kvalita dodaného materiálu, splnilo to mé představy. Vřele doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 05/01/2022
PS Avatar autora Pavel Skorčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 03/01/2022
spolehlivé, rychlé dodání
JŽ Avatar autora Jiří Žák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 03/01/2022
Naprostá spokojenost, i v předvánoční době vše fungovalo na výbornou, objednávka byla vyřízena a doručena obratem.

Ovládací prvky výpisu

787 položek celkem