Etikety na zavařeniny | 59473

36 Kč 30 Kč bez DPH
Do týdne

Rozměr 70x17 mm, 18 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, motiv ovoce. Samolepící etikety na zavařeniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr 70x17 mm, 18 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, motiv ovoce. Balení obsahuje 3 stejné aršíky vyobrazených samolepek.

Vylepšete domácí marmelády, kompoty, nakládanou zeleninu či další pochutiny stylovými etiketami Z-design od Avery Zweckform. Tak jako tak musíte skleničky označit, aby jste nezapomněli datum výroby, tak proč to neudělat hravě. Určitě naleznete i další způsoby využití. Označení dóz od cukru, mouky či koření v barvě kuchyně, jistě zútulní Váš domov. Jako léty osvědčený expert na samolepící etikety nabízíme velký výběr praktických etiket pro domácnost. Všechny můžete jednoduše popsat - obsah balení, datum spotřeby apod. Etikety lze navíc velice jednoduše odlepit aniž by na podkladu zanechávaly zbytky po lepidle. Samolepící etikety na zavařeniny Avery Zweckform 59473 nabízí prvotřídní a prověřenou kvalitu, vyzkoušejte je!

Šetrnost k životnímu prostředí: firma Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál samolepek je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy! Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform Z-design 59473 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na zavařeniny, kořenky...
Formát: 76 x 120 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 70 x 17
Celkem etiket v balení: 18
Počet aršíků v balení: 3
Materiál: papír
Tvar: obdélník | ostré rohy
Druh lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: ruční popis
Udržitelnost - Produkt: FSC®, Made in Germany
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182594735