Etikety na pořadače | snímatelné | L6060REV-20

Neohodnoceno
300 Kč 248 Kč bez DPH
Do týdne

30 archů A4, rozměr 34x192 mm, 240 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 34x192 mm, 30 archů A4, 240 ks etiket v balení (8 etiket na archu), papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Snímatelné etikety na pořadače Avery Zweckform L6060REV-20 dodají Vaší kanceláři jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Krátký formát je vhodný pro úzké pořadače značek Elba, Falken, Biella, Mehle atd. Etikety jsou 100% zcela neprůhledné a kompletně zakryjí starý text nebo etiketu. Etikety se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, a naopak je lze snadno odlepit, bez zanechání žádných stop zbytkového lepidla. Ukázka viz 1. Video (záložka výše). Novinka! Unikátní výrobní technologie Ultragrip - do oblasti záhlaví, zápatí a na boční okraje zadní strany archu s etiketami aplikovaná jemná vrstva laku a 3D strukturovaný povrch, který společně s vyznačenými okraji a vodícími linkami zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a absolutně přesný tisk bez rizika uvíznutí archu v tiskárně. Ukázka viz 2. Video (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nebo inkoustu nerozmazává. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Snímatelné štítky na pořadače Avery Zweckform L6060REV-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Vytvoření vlastní etikety je snadné, a přesvědčíte se o tom, když si pustíte 3. Video (záložka výše). Přímý odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6060.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy! Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform L6060REV-20 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na pořadače
Hmotnost: 0.322 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 34 x 192
Počet archů A4 v balení: 30
Počet etiket na archu A4: 8
Celkem etiket v balení: 240
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Specialita: neprůhledné, Ultragrip technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost | Produkt: bezchlorové bělení, FSC®, Made in Germany
Udržitelnost | Obal: obal z recyklovaného materiálu, recyklovatelný
EAN: 4004182068175
Softwarový kód: L6060

1. Odnímatelné etikety na pořadače Avery Zweckform

2. Technologie Ultragrip od Avery Zweckform

3. Tvorba etikety na pořadače pomocí programu Avery Design & Print