Etikety do mrazničky | 59374

36 Kč 30 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Rozměr 36x28 mm, 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva světle modrá. Odolné samolepící etikety na popis zamrazovaných potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr 36x28 mm, 40 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva světle modrá. Balení obsahuje 5 stejných aršíků vyobrazených samolepek.

Také neradi vyhazujete jídlo? Jenže co se zbytky potravin, které už nikdo nemůže? Zamražte je - rychle do dózy nebo sáčku, popsat a vložit do mrazáku. Za pomocí samolepících štítků do mrazničky Z-design od Avery Zweckform popíšete veškeré balíčky a krabičky velice snadno. I po pár týdnech tak budete mít přehled nad obsahem Vašeho mrazáku. Etikety jsou vyrobeny z popisovatelného papíru, který je odolný vůči teplotám od +28°C do -20°C. Snadno tak odolají teplotám v klasických domácích mrazicích boxech. Samolepky do mrazicích boxů jsou k dostání v různých barvách a rozměrech a Vy tak můžete barevně rozlišit různé druhy potravin. Samolepící etikety do mrazničky Avery Zweckform 59374 nabízí prvotřídní a prověřenou kvalitu, vyzkoušejte je!

Šetrnost k životnímu prostředí: firma Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy! Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform Z-design 59374 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety do mrazničky
Formát: 76 x 120 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 36 x 28
Celkem etiket v balení: 40
Počet aršíků v balení: 5
Barva: modrá
Materiál: mrazuvzdorný papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Typ tiskárny: ruční popis
Udržitelnost - Produkt: FSC®, Made in Germany
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182593745