Barevné samolepící etikety | L6049-20

332 Kč 274 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 25,4x10 mm, 3.780 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva zelená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 25,4x10 mm, 20 listů A4, 3.780 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva zelená. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Zelené odnímatelné etikety Avery Zweckform L6049-20 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na veškeré dočasné nebo měnící se značení. Etikety se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, a naopak je můžete snadno odlepit, bez zanechání žádných stop zbytkového lepidla. Ukázka viz Videa (záložka výše)Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro-Clean-Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Zelené snímatelné etikety Avery Zweckform L6049-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6049

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L6049-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 0.287 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 25,4 x 10
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 189
Celkem etiket v balení: 3.780
Barva: zelená
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová
Udržitelnost: bezchlorové bělení, FSC®
Softwarový kód: L6049

Snímatelné etikety Avery Zweckform