Transparentní etikety | Inkjet | J8563-25

704 Kč 582 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 99,1x38,1 mm, 350 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x38,1 mm, 25 listů A4, 350 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: inkjet.

Použití: jako prvotřídní označovací nebo adresní etikety. Po přilepení téměř neviditelné, na světlém podkladu vypadá text jako natištěný. Se systémem QuickPEEL™ pro snadné a rychlé odlepení etiket z archu. Naše transparentní etikety jsou odolné vůči vodě, mastnotě, znečištění, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Potisknutelné transparentní etikety Avery Zweckform J8563-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: J8563

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J8563-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Transparentní adresní etikety
Hmotnost: 0.337 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 99,1 x 38,1
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 14
Celkem etiket v balení: 350
Barva: transparentní
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: J8563