Revizní štítky | snímatelné | L7803-10 + on-line software pro tisk štítků + šablona pro Word ke stažení

560 Kč 463 Kč bez DPH
Do týdne

10 archů A4, kolečka průměr 20 mm, 480 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

průměr 20 mm, 10 archů A4, 480 ks etiket v balení, PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Snímatelné etikety Avery Zweckform L7803-10 jsou vhodné jako revizní štítky, kontrolní plomby, kalibrační údaje, záruční informace, inspekční štítky, trvalé označení majetku, inventáře, zásob apod. Štítky se snímatelným lepidlem spolehlivě a bezpečně drží, ale naopak je lze snadno a čistě odlepit. Na povrchu, ze kterého byl štítek sejmut, nezůstanou žádné zbytky lepidla. Ukázka viz Videa (záložka výše). Polyesterové štítky jsou odolné vůči stříkající vodě, špíně, mastnotě, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Potisknutelné revizní štítky Avery L7803-10 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7803.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L7803-10 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Inspekční / revizní štítky
Hmotnost: 0.193 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): ∅ 20
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 48
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: polyester
Tvar: kulatý
Druh lepidla: snímatelné
Specialita: vysoká odolnost
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182068465
Softwarový kód: L7803

Návod k programu Avery Design & Print

Snímatelné etikety Avery Zweckform