Recyklované etikety na pořadače LR4761-25

217 Kč / ks 263 Kč včetně DPH
Do týdne

30 listů A4, rozměr 61x192 mm, 120 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4 + 5 zdarma, rozměr 61x192 mm, celkem 120 ks etiket v balení, papírové, neprůhledné, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Použití: dodejte Vašim pořadačům jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Vhodné na pořadače zn. Leitz, Elba, Mehle, Bene, Biella atd. Naše etikety na pořadače jsou 100% zcela neprůhledné a kompletně zakryjí starý text nebo etiketu. Etikety jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného lepidla. Novinka 2019! Nyní s inovativní technologií ultragrip která je aplikována na přední straně archu a usnadňuje tisk etiket jako nikdy dříve. 3D strukturovaný povrch perfektně navede arch do tiskárny. Výsledkem je absolutně precizní a bezchybný tisk bez zasekávání. U laserových tiskáren je bezproblémový chod testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4761

Chcete si vytvořit jednoduché etikety na pořadače ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform LR4761-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na pořadače
Hmotnost: 0.321 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 61 x 192
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25 + 5 zdarma
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 120
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: neprůhledné, Ultragrip technologie
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: TÜV SÜD
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: L4761

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: