Recyklované etikety na pořadače | LR4761-25

273 Kč 226 Kč bez DPH
Do týdne

30 listů A4, rozměr 61x192 mm, 120 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 61x192 mm, 30 listů A4, 120 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Používejte produkty šetrné k životnímu prostředí! Recyklované etikety na pořadače Avery Zweckform LR4761-25 dodají Vaší kanceláři jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Krátký formát je vhodný pro široké pořadače značek Leitz, Elba, Falken, Mehle, Bene, Biella atd. Novinka! Unikátní technologie Ultragrip usnadňuje tisk jako nikdy předtím. 3D strukturovaný povrch na přední straně archu perfektně navede etikety do tiskárny. Výsledkem je naprosto přesný průjezd bez uvíznutí či podání více listů najednou. Bezproblémový chod laserových tiskáren je testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Ukázka viz Videa (záložka výše). Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro-Clean-Technology), který zabraňuje usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Recyklované samolepky na pořadače Avery Zweckform LR4761-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4761

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety či štítky na pořadače ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Etikety jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného, vodou ředitelného lepidla. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform LR4761-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety na pořadače
Hmotnost: 0.321 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety |mm|: 61 x 192
Počet archů A4 v balení: 25 + 5 zdarma
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 120
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: Ultragrip technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost: bezchlorové bělení, vyrobeno z recyklovaného materiálu, Made in Germany
Softwarový kód: L4761

Etikety na pořadače od Avery Zweckform