Etikety na balíky | Inkjet | J8167-25

380 Kč 314 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 199,6x289,1 mm, 25 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 199,6x289,1 mm, 25 listů A4, 25 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: adresní etikety, štítky na zásilky, přepravní štítky pro přepravní společnosti apod. Inkjet etikety jsou vyrobeny se speciální povrchovou úpravou QuickDry™ - ostré kontury, jasné barvy a rychleschnoucí tisk bez rozmazávání. Při tisku se také můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí. Samolepící Inkjet etikety na balíky Avery Zweckform J8167-25 jsou vhodné pro všechny běžné typy inkoustových tiskáren.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J8167.

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J8167-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 199,6 x 289,1 | cca A4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: J8167