Etikety na balíky | Inkjet | J8167-25

373 Kč / ks 308 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 199,6x289,1 mm, 25 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 199,6x289,1 mm, 25 listů A4, 25 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: adresní etikety, štítky na zásilky, přepravní štítky pro přepravní společnosti apod. Inkjet etikety jsou vyrobeny se speciální povrchovou úpravou QuickDry™ - ostré kontury, jasné barvy a rychleschnoucí tisk bez rozmazávání. Při tisku se také můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí. Samolepící Inkjet etikety na balíky Avery Zweckform J8167-25 jsou vhodné pro všechny běžné typy inkoustových tiskáren.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: J8167

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J8167-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 199,6 x 289,1 | cca A4
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 25
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: J8167