Zásuvné štítky na pořadače | C32266-25

Neohodnoceno
326 Kč 269 Kč bez DPH
Do týdne

25 archů A4, rozměr 30x190 mm, 225 ks štítků v balení, gramáž 190g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 30x190 mm, 25 archů A4, 225 ks štítků v balení (9 štítků v archu), gramáž papíru 190g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.
 
Zásuvné štítky do pořadačů Avery Zweckform C32266-25 dodají Vaší kanceláři jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Krátký formát je vhodný pro úzké pořadače značek Leitz, Elba atd. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. U laserových tiskáren je bezproblémový tisk testován a potvrzen certifikátem společnosti TÜV SÜD. Velmi jemná mikroperforace na okrajích štítků zajišťuje snadné vyjmutí z archu. Zásuvné štítky na pořadače Avery Zweckform C32266-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.
 
Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C32266
 
Nebo si chcete vytvořit vlastní štítek jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.
 
Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál štítků je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy.
 
Avery Zweckform C32266-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní etikety a štítky na pořadače
Hmotnost: 0.35 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
Rozměr: 30 x 190 mm
Gramáž papíru: 190 g/m²
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 225
Barva: bílá
Materiál: karton
Tvar: obdélník | ostré rohy
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Udržitelnost | Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost | Obal: obal z recyklovaného materiálu, recyklovatelný
EAN: 4004182242865
Softwarový kód: C32266

Návod k programu Avery Design & Print