Velmi odolné etikety | L6011-8

399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

8 listů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 216 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva matná stříbrná. Typ tiskárny: č/b laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x29,6 mm, 8 listů A4, 216 ks etiket v balení, polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva stříbrná. Typ tiskárny: č/b laser.

Použití: označování elektronických zařízení a komponentů, jako typové nebo výrobní štítky, vnitřní i venkovní značení majetku, inventáře apod. Ideální do vysoce extrémních podmínek. Vysoká lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Etikety jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -40°C do +150°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Velmi odolné PET etikety Avery Zweckform L6011-8 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L6011

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6011-8 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velmi odolné PET etikety - stříbrné
Hmotnost: 0.191 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 29,6
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž etikety: 78 g/m²
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 216
Barva: stříbrná
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6011

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)