Transparentní etikety | Inkjet | J4721-25

572 Kč / ks 692 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 675 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 675 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: inkjet.

Použití: jako prvotřídní označovací nebo adresní etikety, po přilepení téměř neviditelné, na světlém podkladu vypadá text jako natištěný. Se systémem QuickPEEL™ pro snadnější a rychlejší odlepení etiket z archu. Naše transparentní etikety jsou odolné vůči vodě, mastnotě, znečištění, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k poškozování tiskárny usazováním lepidla a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: J4721

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J4721-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Transparentní adresní etikety
Hmotnost: 0.337 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 29,6
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 675
Barva: transparentní
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: J4721

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: