Zásuvné štítky na pořadače | C32267-25

241 Kč / ks 292 Kč včetně DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 54x190 mm, 125 ks štítků v balení, gramáž 190g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, rozměr 54x190 mm, 125 ks štítků v balení, gramáž papíru 190 g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.
 
Použití: dodejte Vašim pořadačům jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Vhodné na pořadače zn. Leitz, Elba atd. Okraje s mikroperforací zajišťují čisté oddělování. Můžete se také spolehnout na hladký průchod archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.
 

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: C32267

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform C32267-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní etikety a štítky na pořadače
Hmotnost: 0.34 kg
Rozměr: 54 x 190 mm
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž papíru: 190 g/m²
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 125
Barva: bílá
Materiál: karton
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: C32267

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: