Zásuvné štítky na pořadače | C32267-25

298 Kč 246 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 54x190 mm, 125 ks štítků v balení, gramáž 190g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 54x190 mm, 25 listů A4, 125 ks štítků v balení, gramáž papíru 190 g/m², bez lepidla, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.
 
Použití: dodejte Vašim pořadačům jednotný vzhled, strukturu a řád. Potištěné hřbety pořadačů vypadají profesionálně, zjednoduší práci a ušetří čas při hledání dokumentů. Vhodné na pořadače zn. Leitz, Elba atd. Velmi jemná mikroperforace na okrajích štítků zajišťuje snadné vyjmutí z archu. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Potisknutelné zásuvné štítky do šanonů Avery Zweckform C32267-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.
 
Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk štítků Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: C32267
 
Anebo si chcete vytvořit vlastní štítky na pořadače ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.
 
Avery Zweckform C32267-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní etikety a štítky na pořadače
Hmotnost: 0.34 kg
Rozměr: 54 x 190 mm
Formát: A4 | 210x297 mm
Gramáž papíru: 190 g/m²
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 125
Barva: bílá
Materiál: karton
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: bez lepidla
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: C32267