Odolné etikety, snímatelné L4715REV-20

661 Kč / ks 800 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 99,1x67,7 mm, 160 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, rozměr 99,1x67,7 mm, 160 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: dočasné vnitřní i venkovní značení předmětů, majetku, výrobků, měnících se informací při skladování atd. Počasí odolné snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz výše). Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L4715

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4715REV-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety, snímatelné
Hmotnost: 0.316 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 67,7 | cca A7
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 8
Celkem etiket v balení: 160
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L4715

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: