Odolné etikety | Inkjet | J4775-10

449 Kč / ks 543 Kč včetně DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 210x297 mm, 10 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 listů A4, rozměr 210x297 mm, 10 ks v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: trvalé a dlouhodobé značení, vnitřní i venkovní označování předmětů, majetku, výrobků, skladových regálů, palet, kontejnerů atd. Ideální např. pro značení ve vlhkém a prašném prostředí. Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Ostrý tisk, který se nerozmazává a vysoká lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Můžete se spolehnout na bezproblémový průjezd tiskárnou, aniž by došlo k usazování lepidla v tiskárně. Vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: J4775

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J4775-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | permanentní
Hmotnost: 0.247 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 210 x 297 | DIN A4
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 10
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: J4775

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: