Odolné etikety | snímatelné | L4774REV-8 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

392 Kč 324 Kč bez DPH
Do týdne

8 archů A4, rozměr 99,1x139 mm, 32 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x139 mm, 8 archů A4, 32 ks etiket v balení (4 etikety na archu), PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Snímatelné etikety Avery Zweckform L4774REV-8 do náročných venkovních podmínek. Ideální na dočasné vnitřní i venkovní značení, flexibilní označování předmětů, výrobků, majetku, měnících se informací při skladování atd. Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, přičemž se dají snadno, bez zanechání žádných zbytků lepidla, odlepit. Ukázka viz Videa (záložka výše). Bílé polyesterové snímatelné etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Počasí odolné snímatelné štítky Avery Zweckform L4774REV-8 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4774.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L4774REV-8 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | snímatelné
Hmotnost: 0.191 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 139 | cca A6
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 8
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 32
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182076064
Softwarový kód: L4774

Návod k programu Avery Design & Print

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)