Kulaté etikety | snímatelné | L7104REV-25

329 Kč 272 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 listů A4, kolečka průměr 60 mm, 300 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

kolečka průměr 60 mm, 25 listů A4, 300 ks etiket v balení, papírové, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet, kopírka.
 

Použití: do domácnosti, obchodu i kanceláře, ideální pro dočasné označování, pomohou ale také například zdůraznit originalitu a jedinečnost označeného zboží nebo výrobků. Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách po kliknutí na Videa (viz záložka výše)Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku či inkoustu nerozmazává. Kulaté snímatelné etikety Avery Zweckform L7104REV-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7104

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L7104REV-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety zvláštních tvarů
Hmotnost: 0.366 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: ∅ 60
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 12
Celkem etiket v balení: 300
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Certifikáty: FSC®
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: L7104

Snímatelné etikety Avery Zweckform