Neodlepitelné inventární štítky | 6917

466 Kč 385 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

rozměr 50x20 mm, 50 ks etiket v balení, neodlepitelná akrylová fólie, barva bílá s černým rámečkem, nápisem INVENTARNR a jedním textovým polem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr 50x20 mm, 50 ks etiket v balení, akrylová fólie, barva bílá s černým rámečkem, nápisem INVENTARNR a jedním textovým polem.

Neodlepitelné inventární štítky na ruční popis Avery Zweckform 6917 pro trvalé označení majetku s ochranou proti manipulaci. Pomocí speciálně vyvinutých, odolných štítků z bílé samolepící akrylové  fólie, nejen na označení inventáře a majetku, ale i pro skladování a inventarizaci. Pokusy o nedovolenou manipulaci jsou ihned jasně viditelné, v případě pokusu o odstranění se štítek rozpadá na malé kousky a lze ho jen těžko odlepit po velice malých částech. Inventarizační štítky jsou vhodné do náročných podmínek, protože jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, čistícím a desinfekčním prostředkům, rozpouštědlům, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Samolepící štítky pro označení inventáře Avery 6917 jsou baleny v praktickém bločku a lze je tak používat snadno a rychle přímo na místě. Jednoduché značení pomocí permanentního popisovače nebo kuličkového pera. Štítek se stává "neodlepitelným" 24 hodin po aplikaci!

Avery Zweckform 6917 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Inventární štítky pro ruční popis
Formát: malý formát
▢ Rozměr etikety (mm): 50 x 20
Celkem etiket v balení: 50
Počet aršíků v balení: 10
Barva: bílá
Barva rámečku: černá
Materiál: akryl
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: nejde odlepit, odolnost
Typ tiskárny: ruční popis
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182069172