Neodlepitelné inventární štítky | 6917

442 Kč 365 Kč bez DPH
Do týdne

rozměr 50x20 mm, 50 ks etiket v balení, neodlepitelná akrylová fólie, barva bílá s černým rámečkem, nápisem INVENTARNR a jedním textovým polem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr 50x20 mm, 50 ks etiket v balení, akrylová fólie, barva bílá s černým rámečkem, nápisem INVENTARNR a jedním textovým polem.

Neodlepitelné inventární štítky na ruční popis Avery Zweckform 6917 pro trvalé označení majetku s ochranou proti manipulaci. Pomocí speciálně vyvinutých, odolných štítků z bílé samolepící akrylové  fólie, nejen na označení inventáře a majetku, ale i pro skladování a inventarizaci. Pokusy o nedovolenou manipulaci jsou ihned jasně viditelné, v případě pokusu o odstranění se štítek rozpadá na malé kousky a lze ho jen těžko odlepit po velice malých částech. Inventarizační štítky jsou vhodné do náročných podmínek, protože jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, čistícím a desinfekčním prostředkům, rozpouštědlům, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Samolepící štítky pro označení inventáře Avery 6917 jsou baleny v praktickém bločku a lze je tak používat snadno a rychle přímo na místě. Jednoduché značení pomocí permanentního popisovače nebo kuličkového pera. Štítek se stává "neodlepitelným" 24 hodin po aplikaci!

Avery Zweckform 6917 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Inventární štítky pro ruční popis
Hmotnost: 0.028 kg
Formát: malý formát
▢ Rozměr etikety (mm): 50 x 20
Celkem etiket v balení: 50
Počet aršíků v balení: 10
Barva: bílá
Barva rámečku: černá
Materiál: akryl
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: nejde odlepit, odolnost
Typ tiskárny: ruční popis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení