Samolaminovací inventární štítky | 6901

670 Kč 554 Kč bez DPH
Na dotaz

rozměr 50x20 mm, 50 ks etiket v balení, 2x samolepící PET fólie, barva bílá s černým rámečkem, nápisem EIGENTUM / INVENTAR a jedním textovým polem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr 50x20 mm, 50 ks etiket v balení, 2x PET fólie, barva bílá s černým rámečkem, nápisem EIGENTUM / INVENTAR a jedním textovým polem.

Samolaminovací inventární štítky na ruční popis Avery Zweckform 6901 pro bezpečné a profesionální označení majetku. Pomocí speciálně vyvinutých, obzvláště odolných štítků z bílé samolepící polyesterové fólie, nejen na trvalé označení inventáře a majetku, ale i pro skladování a inventarizaci. Etiketa i popis jsou díky laminaci zvlášť chráněny. Popíšete štítek, přelepíte spodní vrstvu a aplikujete. Inventarizační štítky jsou vhodné do náročných podmínek. protože jsou odolné vůči roztržení, stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, čistícím a desinfekčním prostředkům a rozpouštědlům. Samolepící štítky pro označení inventáře Avery 6901 jsou baleny v praktickém bločku a lze je tak používat snadno a rychle přímo na místě. Jednoduché značení pomocí permanentního popisovače nebo kuličkového pera.

Avery Zweckform 6901 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Formát: malý formát
▢ Rozměr etikety (mm): 50 x 20
Celkem etiket v balení: 50
Počet aršíků v balení: 10
Barva: bílá
Barva rámečku: černá
Materiál: polyester
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: extra ochrana, odolnost
Typ tiskárny: ruční popis
Udržitelnost - Produkt: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Udržitelnost - Obal: dále recyklovatelný
EAN: 4004182069011