Etikety s trojnásobnou lepivostí | L6140-20

1 148 Kč 949 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

20 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 800 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 45,7x25,4 mm, 20 listů A4, 800 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: záruční informace, bezpečnostní varování, trvalé značení majetku, inventáře, strojů, přístrojů apod. Ideální na materiály jako kov nebo plast. Zaručeně drží 3x silněji než běžné etikety. Spolehlivá přilnavost i na ''obtížných'', např. teplých, studených nebo hrubších površích. Etikety jsou trvanlivé, odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -40°C do +100°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Samolepící etikety s trojnásobnou lepivostí Avery Zweckform L6140-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L6140

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6140-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety s trojnásobnou lepivostí
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 45,7 x 25,4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 40
Celkem etiket v balení: 800
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6140

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)