Etikety s trojnásobnou lepivostí | L6140-20

933 Kč / ks 1 129 Kč včetně DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 800 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, rozměr 45,7x25,4 mm, 800 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Použití: pro bezpečnostní varování, záruční informace, trvalé označení inventárního majetku, strojů, přístrojů apod. a ideálně z materiálů jako kov nebo plast. Zaručeně drží 3x silněji než běžné etikety. Spolehlivá přilnavost i na ''obtížných'', např. teplých, studených nebo hrubších površích. Jsou trvanlivé, odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -40°C do +100°C. Můžete se také spolehnout na plynulý průjezd archu tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k usazování lepidla v tiskárně a na ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L6140

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L6140-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety s trojnásobnou lepivostí
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 45,7 x 25,4
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 40
Celkem etiket v balení: 800
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L6140

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: