Neodlepitelné etikety | L6146-20

1 458 Kč 1 205 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

20 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 480 ks etiket v balení, odolná akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x33,9 mm, 20 listů A4, 480 ks etiket v balení, akrylová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser.

Neodlepitelné etikety Avery Zweckform L6146-20 jsou ideální jako kontrolní plomby, kalibrační údaje, bezpečnostní varování, záruční informace, trvalé značení majetku, inventáře, elektroniky apod. Pokusy o neoprávněnou manipulaci jsou ihned viditelné rozpadem materiálu a etiketu lze jen těžko odlepit po velice malých částech. Jsou trvanlivé, odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě a teplotám od -40°C do +100°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Potisknutelné štítky s ochranou proti manipulaci Avery L6146-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé laserové tiskárny. Etiketa je stává "neodlepitelnou" 24 hodin po aplikaci!

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6146

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6146-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neodlepitelné etikety
Hmotnost: 0.35 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 33,9
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 480
Barva: bílá
Materiál: akryl
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: L6146