Bezpečnostní etikety | L6114-20

1 320 Kč 1 091 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

20 listů A4, rozměr 63,5x29,6 mm, 540 ks etiket v balení, odolná PET VOID fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x29,6 mm, 20 listů A4, 540 ks etiket v balení, PET VOID fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Bezpečnostní etikety Avery Zweckform L6114-20 jsou ideální jako revizní nebo inspekční štítky, kontrolní plomby, k zapečetění různých zařízení, datových nosičů a dokumentů, kalibrační údaje, záruční informace, trvalé značení majetku, inventáře apod. Pokusy o manipulaci s etiketou jsou ihned jasně viditelné, v případě odlepení etikety, zůstane na podkladovém materiálu ochranný rastr s výrazným vzorem šachovnice. Jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, natržení a teplotám od -40°C do +80°C. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Potisknutelné štítky s ochranou proti manipulaci Avery L6114-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny. Etiketa se stává plně "funkční" 8 hodin po aplikaci!

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L6114

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L6114-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní (plombovací) etikety
Hmotnost: 0.303 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 29,6
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 27
Celkem etiket v balení: 540
Barva: bílá
Materiál: polyester (VOID)
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: L6114

Bezpečnostní etikety Avery Zweckform