Odolné etikety | odnímatelné | L4719REV-20

834 Kč 689 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 105x148 mm, 80 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 listů A4, rozměr 105x148 mm, 80 ks etiket v balení, PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Snímatelné etikety Avery Zweckform L4719REV-20 do náročných venkovních podmínek. Ideální na dočasné vnitřní i venkovní značení, flexibilní označování předmětů, výrobků, majetku, měnících se informací při skladování atd. Snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, přičemž se dají snadno, bez zanechání žádných zbytků lepidla, odlepit. Ukázka viz Videa (záložka výše). Bílé polyesterové snímatelné etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Počasí odolné snímatelné etikety Avery Zweckform L4719REV-20 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L4719

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform L4719REV-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | odnímatelné
Hmotnost: 0.32 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 105 x 148 | DIN A6
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 4
Celkem etiket v balení: 80
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: L4719

Snímatelné etikety Avery Zweckform

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)