Odolné etikety | Inkjet | J4775-10

554 Kč 458 Kč bez DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 210x297 mm, 10 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 10 listů A4, 10 ks etiket v balení, PET fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Odolné samolepící Inkjet etikety Avery Zweckform J4775-10 do náročných venkovních podmínek. Ideální na trvalé a dlouhodobé značení, vnitřní i venkovní označování předmětů, výrobků, majetku, skladových regálů, palet atd. Vysoká a stálá lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Bílé polyesterové etikety jsou odolné vůči stříkající vodě, nečistotám, mastnotě, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu přilnutí tonerového prášku nerozmazává. Počasí odolné inkjet štítky Avery Zweckform J4775-10 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J4775

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Klimaticky neutrální výrobek: emise CO2 z materiálu výrobku a výrobního procesu jsou kompenzovány klimatickými projekty. Koupí tohoto výrobku pomáháte minimalizovat ekologickou stopu.

Avery Zweckform J4775-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | permanentní
Hmotnost: 0.247 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 210 x 297 | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 10
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Udržitelnost: bez PVC, klimaticky neutrální výrobek
Softwarový kód: J4775

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)