Adresní etikety | Inkjet | J8163-25

380 Kč 314 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 99,1x38,1 mm, 350 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x38,1 mm, 25 listů A4, 350 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: tisk zpátečních adres na obálky, zásilky, balíky, vnitřní označování apod. Inkjet etikety jsou vyrobeny se speciální povrchovou úpravou QuickDry™ - ostré kontury, jasné barvy a rychleschnoucí tisk bez rozmazávání. Při tisku se také můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí. Adresní štítky Avery Zweckform J8163-25 jsou vhodné pro všechny běžné typy inkoustových tiskáren.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: J8163

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J8163-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.35 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 99,1 x 38,1
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 14
Celkem etiket v balení: 350
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení
Softwarový kód: J8163