Adresní etikety pro Inkjet J8160-10

117 Kč / ks 142 Kč včetně DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 63,5x38,1 mm, 210 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát A4, 10 listů, rozměr 63,5 x 38,1 mm, 210 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, zaoblené rohy, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: ideální např. pro tisk adres na veškeré standardní formáty obálek. Etikety jsou vyrobeny se speciální povrchovou úpravou QuickDry™ - rychleschnoucí tisk bez rozmazávání. Můžete se také spolehnout na hladký průchod tiskárnou bez zasekávání, aniž by došlo k usazování lepidla v tiskárně. Vhodné pro všechny běžné typy inkoustových tiskáren.

Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: J8160

Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J8160-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety
Hmotnost: 0.34 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 63,5 x 38,1
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 21
Počet etiket v balení: 210
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélníkový - oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickDry™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC
Softwarový kód: J8160

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: