Adresní etikety | L7162-250 + on-line software pro tisk etiket + šablona pro Word ke stažení

1 325 Kč 1 095 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

250 archů A4, rozměr 99,1x33,9 mm, 4.000 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x33,9 mm, 250 archů A4, 4.000 ks etiket v balení (16 etiket na archu), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová.

Adresní etikety Avery Zweckform L7162-250 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální na tisk adres na veškeré formáty obálek, zásilek, balíků apod. Extra silný materiál etiket s vysokou lepivostí na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™ můžete jednotlivé etikety odlepovat z archu snadno a rychle. Novinka! Jedinečná výrobní technologie Ultragrip - do oblasti záhlaví a zápatí na přední straně archu s etiketami aplikovaný strukturovaný povrch zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a absolutně přesný tisk bez rizika uvíznutí archu v tiskárně. Při tisku se můžete spolehnout na čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Bílé samolepící adresní štítky Avery Zweckform L7162-250 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7162.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform L7162-250 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Adresní etikety (obálky, zásilky)
Formát: A4 | 210x297 mm
▢ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 33,9
Počet archů A4 v balení: 250
Počet etiket na archu A4: 16
Celkem etiket v balení: 4.000
Barva: bílá
Materiál: papír
Tvar: obdélník | oblé rohy
Druh lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL technologie, Ultragrip technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182251867
Softwarový kód: L7162

Návod k programu Avery Design & Print