Vizitkový papír | Inkjet | C32014-25

454 Kč 375 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

25 archů A4, rozměr 85x54 mm, 250 ks vizitek v balení, gramáž 200 g/m², hrany s mikroperforací, jednostranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 85x54 mm, 25 archů A4, 250 ks vizitek v balení (10 vizitek na archu), gramáž papíru 200 g/m², hrany s mikroperforací, jednostranný tisk, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Vizitkový papír Avery Zweckform C32014-25 je ideální na malosériový tisk vizitek, pozvánek, jmenovek apod. Vytiskněte si sami vlastní vizitky jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Aktuální vizitky tak budete mít okamžitě k dispozici, v množství, které potřebujete a navíc v profesionální tiskové kvalitě. Hrany vizitek s velmi jemnou mikroperforací, díky které od sebe jednotlivé vizitky velice snadno oddělíte. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení inkoustu nerozmazává. Potisknutelný vizitkový karton Avery Zweckform C32014-25 je vhodný pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je C32014.

Nebo si chcete vytvořit vlastní štítky, vizitky, pozvánky či jmenovky jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál vizitek je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform C32014-25 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizitky
Formát: A4 | 210x297 mm
Rozměr: 85 x 54 mm
Gramáž papíru: 200 g/m²
Hrany: mikroperforované
Počet archů A4 v balení: 25
Počet kusů v balení: 250
Barva: bílá
Materiál: karton
Povrch: matný
Tvar: obdélník | ostré rohy
Specialita: jednostranný tisk
Typ tiskárny: inkoustová
Úroveň kvality: Classic***
Udržitelnost - Produkt: bezchlorové bělení, FSC®
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182242667
Softwarový kód: C32014