Transparentní etikety | Inkjet | J8567-25

704 Kč 582 Kč bez DPH
Do týdne

25 listů A4, rozměr 210x297 mm, 25 ks etiket v balení, odolná PET fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 210x297 mm, 25 listů A4, 25 ks etiket v balení, odolná polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva transparentní (mléčná). Typ tiskárny: inkjet.

Použití: jako prvotřídní označovací nebo adresní etikety. Po přilepení téměř neviditelné, na světlém podkladu vypadá text jako natištěný. Se systémem QuickPEEL™ pro snadné a rychlé odlepení etiket z archu (viz video v záložce výše). Naše transparentní etikety jsou odolné vůči vodě, mastnotě, znečištění, roztržení a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Transparentní Inkjet etikety Avery Zweckform J8567-25 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je J8567.

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J8567-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Transparentní adresní etikety
Hmotnost: 0.337 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 210 x 297 | DIN A4
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 25
Barva: transparentní
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL™ technologie
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: J8567

Technologie QuickPEEL - snadné a rychlé odlepení etiket z archu