Odolné etikety | snímatelné | L4776REV-20

819 Kč / ks 677 Kč bez DPH
Do týdne

20 listů A4, rozměr 99,1x42,3 mm, 240 ks etiket v balení, odolná PET fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 99,1x42,3 mm, 20 listů A4, 240 ks etiket v balení, polyesterová fólie, snímatelné lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, kopírka.

Použití: dočasné vnitřní i venkovní značení předmětů, majetku, výrobků, měnících se informací při skladování atd. Počasí odolné snímatelné etikety díky technologii bodově nanášeného lepidla bezpečně drží, ale zároveň se dají snadno, bez zanechání zbytků lepidla, odlepit. Bližší informace o snímatelných etiketách v krátkém videu po kliknutí na Videa (viz záložka výše). Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Snímatelné počasí odolné PET etikety Avery Zweckform L4776REV-20 jsou vhodné pro všechny běžné laserové tiskárny a kopírovací stroje.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L4776

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform L4776REV-20 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | snímatelné
Hmotnost: 0.316 kg
☐ Rozměr etikety (mm): 99,1 x 42,3
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Gramáž etikety: 75 g/m²
Počet archů A4 v balení: 20
Počet etiket na archu A4: 12
Celkem etiket v balení: 240
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: snímatelné
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, kopírka
Environment: bez PVC
Softwarový kód: L4776

Snímatelné etikety Avery Zweckform