Recyklované etikety na balíky | LR7167-100

985 Kč 814 Kč bez DPH
Do týdne

100 listů A4, rozměr 199,6x289,1 mm, 100 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 199,6x289,1 mm, 100 listů A4, 100 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser.

Recyklované etikety na balíky Avery Zweckform LR7167-100 do kanceláře, obchodu i domácnosti, ideální jako adresní etikety, štítky na zásilky, přepravní štítky pro přepravní společnosti atd. Používejte produkty šetrné k životnímu prostředí! Vysoká a stálá lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™, můžete jednotlivé etikety odlepovat z archu snadno a rychle. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nerozmazává. Samozřejmostí je čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro-Clean-Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Bílé recyklované samolepící štítky na balíky Avery Zweckform LR7167-100 jsou vhodné pro všechny běžné černobílé i barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je L7167.

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Etikety jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s použitím bezchlorového bělidla a ekologicky šetrného, vodou ředitelného lepidla. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform LR7167-100 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Etikety a štítky
Hmotnost: 1.033 kg
Formát: A4 | 210x297 mm
☐ Rozměr etikety (mm): 199,6 x 289,1 | cca A4
Počet archů A4 v balení: 100
Počet etiket na archu A4: 1
Celkem etiket v balení: 100
Barva: bílá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Specialita: QuickPEEL technologie
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová
Certifikáty: TÜV SÜD
Udržitelnost: bezchlorové bělení, vyrobeno z recyklovaného materiálu, Made in Germany
Softwarový kód: L7167

Technologie QuickPEEL - snadné a rychlé odlepení etiket z archu