Projektorová fólie | barevný laser | 3559

611 Kč 505 Kč bez DPH
Do týdne

50 archů A4 v balení, PET fólie s horním odnímatelným senzorovým proužkem, tloušťka 0,10 mm, barva čirá. Typ tiskárny: barevná laserová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

50 archů A4 v balení, čirá PET fólie, tloušťka 0,10 mm. Typ tiskárny: barevná laserová.

Projektorová fólie Avery Zweckform 3559 je ideální na jednoduchou a rychlou přípravu barevné prezentace, školení nebo přednášky pomocí zpětného projektoru. Tepelně stabilní polyesterová fólie do projektorů má speciální jednostrannou antistatickou povrchovou úpravu pro vynikající reprodukci a sytost barev, ostré kontury tisku a vynikající přilnavost toneru, zabraňující rozmazávání. Fólie je opatřena bílým odnímatelným senzorovým / zaváděcím proužkem (pro stroje s optickým čidlem, které nemohou detekovat průhledný materiál) přichyceným na kratší straně fólie*. Fólie stačí jednoduše vložit do zásobníku na papír a bez problémů můžete potisknout i větší počet fólií najednou. Fólie pro zpětné projektory Avery 3559 jsou vhodné pro všechny běžné barevné laserové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 3559.

* v závislosti na tom, jak zařízení podává fólii, je proužek umístěn na krátké straně (zejména pro tiskárny) nebo na dlouhé straně (zejména pro kopírovací stroje)

Avery Zweckform 3559 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fólie pro zpětné projektory
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 50
Barva: čirá
Materiál: polyester
Povrchová úprava: jednostranná
Tloušťka fólie: 0,10 mm
Druh lepidla: bez lepidla
Specialita: senzorový proužek, stohovatelné
Typ tiskárny: barevná laserová
Udržitelnost - Produkt: bez rozpouštědel
Udržitelnost - Obal: obal z recyklovaného materiálu, dále recyklovatelný
EAN: 4004182035597
Softwarový kód: 3559