Přírodní hnědé etikety | L7103-25

332 Kč 274 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

25 listů A4, ovál rozměr 63,5x42,3 mm, 450 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva natur hnědá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ovál 63,5x42,3 mm, 25 listů A4, 450 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva natur hnědá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.
 
Použití: ideální pro označení výrobků nebo zboží. Dodejte vašim produktům přírodní vzhled! Stylové etikety vzhledu přírodního hnědého kartonu, nejenže vypadají přirozeně, ale jsou vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu. Samozřejmostí je vysoká lepivost na různých typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na bezproblémový průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup, který se nerozmazává. Přírodně hnědé oválné samolepící etikety Avery Zweckform L7103-25 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.
 
Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: L7103
 
Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.
 
Avery Zweckform L7103-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní hnědé etikety
Hmotnost: 0.37 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 42,3
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 18
Celkem etiket v balení: 450
Barva: hnědá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: oválný
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bez PVC, bezchlorové bělení, vyrobeno z recyklovaného materiálu
Softwarový kód: L7103