Přírodní hnědé etikety | L7106-25

270 Kč / ks 327 Kč včetně DPH
Skladem (10 ks)

25 listů A4, kolečka průměr 60 mm, 300 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva natur hnědá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 listů A4, kolečka průměr 60 mm, 300 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva natur hnědá. Typ tiskárny: č/b laser, barevný laser, inkjet.
 
Použití: ideální pro označení výrobků nebo zboží. Dodejte vašim produktům přírodní vzhled! Stylové etikety vzhledu přírodního hnědého kartonu, nejenže vypadají přirozeně, ale jsou vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu. Samozřejmostí je vysoká lepivost na různých typech povrchů. Můžete se také spolehnout na hladký průjezd archů tiskárnou bez uvíznutí, aniž by docházelo k poškozování tiskárny usazováním lepidla a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Vhodné pro všechny běžné laserové a inkoustové tiskárny a kopírovací stroje.
 
Prostřednictvím softwaru pro tisk etiket Avery Design & Print si navrhněte nebo s pomocí již v programu přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software, který je v českém jazyce můžete používat v ONLINE verzi či verzi OFFLINE (ke stažení) jako aplikace na PC, Mac i tablet. Odkaz do programu Avery Design & Print ONLINE se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz výše), jinak ke stažení na adrese www.avery-zweckform.cz | Softwarový kód výrobku: L7106
 
Novinka! Chcete si vytvořit jednoduché etikety, štítky, vizitky ve Wordu? Žádný problém! Máme pro vás šablony některých produktů v MS Word. Šablony jsou vhodné pro tvorbu textů, vkládání obrázků a objektů. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v MS WORD si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz výše). Pro graficky náročnější projekty, hromadnou korespondenci, generování čárových kódů, vytváření sériových čísel a QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.
 
Avery Zweckform L7106-25 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní hnědé etikety
Hmotnost: 0.37 kg
☐ Rozměr etikety (mm): ∅ 60
Formát: 210 x 297 mm | DIN A4
Počet archů A4 v balení: 25
Počet etiket na archu A4: 12
Celkem etiket v balení: 300
Barva: hnědá
Materiál: recyklovaný papír
Tvar: kulatý
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: barevná laserová, černobílá laserová, inkoustová, kopírka
Environment: bezchlorové bělení, bez PVC, vyrobeno z recyklovaného materiálu
Softwarový kód: L7106

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: