Odolné etikety | Inkjet | J4773-10

554 Kč 458 Kč bez DPH
Do týdne

10 listů A4, rozměr 63,5x33,9 mm, 240 ks etiket v balení, odolná PET, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

rozměr 63,5x33,9 mm, 10 listů A4, 240 ks etiket v balení, polyesterová fólie, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: inkjet.

Použití: trvalé a dlouhodobé značení, vnitřní i venkovní označování předmětů, majetku, výrobků, skladových regálů, palet atd. Ideální např. pro značení ve vlhkém a prašném prostředí. Jsou odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, roztržení, UV záření a teplotám od -20°C do +80°C. Vysoká lepivost na nejrůznějších typech povrchů. Při tisku se můžete spolehnout na plynulý průjezd archů tiskárnou bez zasekávání a ostrý tiskový výstup bez rozmazávání. Odolné inkjet etikety Avery Zweckform J4773-10 jsou vhodné pro všechny běžné inkoustové tiskárny.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již přednavržených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Odkaz do programu se Vám zobrazí po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Kód tohoto produktu v Avery Design & Print: J4773

Anebo si chcete vytvořit vlastní etikety ve Wordu? Také žádný problém! Pro většinu našich produktů pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat jednoduché texty, obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu v Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (viz záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Avery Zweckform J4773-10 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné PET etikety | permanentní
Hmotnost: 0.247 kg
☐ Rozměr etikety |mm|: 63,5 x 33,9
Formát: A4 | 210x297 mm
Počet archů A4 v balení: 10
Počet etiket na archu A4: 24
Celkem etiket v balení: 240
Barva: bílá
Materiál: polyester
Povrch: matný
Tvar: obdélníkový | oblé rohy
Vlastnosti lepidla: permanentní
Typ tiskárny: inkoustová
Environment: bez PVC
Softwarový kód: J4773

Srovnání papírových a odolných etiket (PE, PET)